RNC60H9761FSRE5201
MFR.Part #
RNC60H9761FSRE5201
JLCPCB Part #
C3554393
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors