Y1453374R000B0L
MFR.Part #
Y1453374R000B0L
JLCPCB Part #
C1476079
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 374Ω 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors