RNC60H8762BSRE7
MFR.Part #
RNC60H8762BSRE7
JLCPCB Part #
C3530471
Description
-65℃~+175℃ 250mW 87.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors