RNC60H8450FRR36
MFR.Part #
RNC60H8450FRR36
JLCPCB Part #
C1799915
Description
-65℃~+175℃ 250mW 845Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors