CP00024R700KE66
MFR.Part #
CP00024R700KE66
JLCPCB Part #
C19368708
Description
-65℃~+275℃ 2W 4.7Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS