RNC60H8250FSRE8201
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H8250FSRE8201
JLCPCB Part #
C3562745
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors