RNC60H80R6DRRE8
MFR.Part #
RNC60H80R6DRRE8
JLCPCB Part #
C3419891
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors