RNC60J1582BSRE5
MFR.Part #
RNC60J1582BSRE5
JLCPCB Part #
C3473542
Description
-65℃~+175℃ 15.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors