RNC60H8063FSB14
MFR.Part #
RNC60H8063FSB14
JLCPCB Part #
C1459399
Description
-65℃~+175℃ 250mW 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors