RNC60H7873FRRE5
MFR.Part #
RNC60H7873FRRE5
JLCPCB Part #
C3422159
Description
-65℃~+175℃ 250mW 787kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors