RNC60H7873FRRE6
MFR.Part #
RNC60H7873FRRE6
JLCPCB Part #
C3483439
Description
-65℃~+175℃ 250mW 787kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors