RNC60H7871BSRE5201
MFR.Part #
RNC60H7871BSRE5201
JLCPCB Part #
C6277383
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.87kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors