RNC60H7772FSB14
MFR.Part #
RNC60H7772FSB14
JLCPCB Part #
C1412683
Description
-65℃~+175℃ 250mW 77.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors