RNC60H7503FRRSL
MFR.Part #
RNC60H7503FRRSL
JLCPCB Part #
C3469561
Description
-65℃~+175℃ 250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors