RNC60H6811BSR36
MFR.Part #
RNC60H6811BSR36
JLCPCB Part #
C3376801
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors