RNC60H6002BSRE8
MFR.Part #
RNC60H6002BSRE8
JLCPCB Part #
C3387349
Description
-65℃~+175℃ 250mW 60kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors