BFC237944275
MFR.Part #
BFC237944275
JLCPCB Part #
C7086358
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 2.7uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS