RNC60H5973BRRE8
MFR.Part #
RNC60H5973BRRE8
JLCPCB Part #
C3539876
Description
-65℃~+175℃ 250mW 597kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors