V40PW60CHM3/I
MFR.Part #
V40PW60CHM3/I
JLCPCB Part #
C6310794
Package
TO-252-3
Description
1 Pair Common Cathode 2.4mA@60V 20A 60V 680mV@20A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS