RNC60H5600FRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H5600FRB14
JLCPCB Part #
C3425059
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 560Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors