SMBG170A-M3/5B
MFR.Part #
SMBG170A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1981038
Description
-65℃~+175℃ 170V 189V 2.2A 275V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS