RNC60H4993BSRE8201
MFR.Part #
RNC60H4993BSRE8201
JLCPCB Part #
C3360023
Description
-65℃~+175℃ 250mW 499kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors