ERC50407K00BEEK500
MFR.Part #
ERC50407K00BEEK500
JLCPCB Part #
C3538177
Description
-65℃~+175℃ 100mW 407kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS