RNC60H4701FRRE8
MFR.Part #
RNC60H4701FRRE8
JLCPCB Part #
C3467098
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors