RNC60H4701FRRE5
MFR.Part #
RNC60H4701FRRE5
JLCPCB Part #
C3515000
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors