MCA12060F8661BP100
MFR.Part #
MCA12060F8661BP100
JLCPCB Part #
C6666236
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS