RNC60H4423FRRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H4423FRRE8
JLCPCB Part #
C3519129
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 442kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors