BZX584C9V1-HG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX584C9V1-HG3-08
JLCPCB Part #
C3738131
Description
1 Independent 200mW 500nA@5V 6Ω 8.5V~9.6V 9.1V SOD-523 Zener Diodes ROHS