RNC60H4070DSB14
MFR.Part #
RNC60H4070DSB14
JLCPCB Part #
C1451692
Description
-65℃~+175℃ 250mW 407Ω Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors