RNC60H3012BSR36
MFR.Part #
RNC60H3012BSR36
JLCPCB Part #
C1826096
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors