RNC60H2673BSRE8201
MFR.Part #
RNC60H2673BSRE8201
JLCPCB Part #
C3576754
Description
-65℃~+175℃ 250mW 267kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors