RNC60H2641BSRE6
MFR.Part #
RNC60H2641BSRE6
JLCPCB Part #
C3499978
Description
-65℃~+175℃ 2.64kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors