Y0875115R000T29L
MFR.Part #
Y0875115R000T29L
JLCPCB Part #
C1464817
Description
-65℃~+150℃ 115Ω 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS