RNC60H2551FSR36
MFR.Part #
RNC60H2551FSR36
JLCPCB Part #
C1800221
Description
-65℃~+175℃ 2.55kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors