RNC60H2051FSR36
MFR.Part #
RNC60H2051FSR36
JLCPCB Part #
C1800999
Description
-65℃~+175℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors