RNC60H2492BSRE6
MFR.Part #
RNC60H2492BSRE6
JLCPCB Part #
C1826793
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors