RNC60H2490FMB14201
MFR.Part #
RNC60H2490FMB14201
JLCPCB Part #
C3378944
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors