IMC1812ER681J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812ER681J
JLCPCB Part #
C1335120
Package
1812
Description
30Ω 50mA 680uH ±5% 1812 Power Inductors ROHS