RNC60H2490BSRE7201
MFR.Part #
RNC60H2490BSRE7201
JLCPCB Part #
C3486127
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors