RN60C1620FBSL
MFR.Part #
RN60C1620FBSL
JLCPCB Part #
C1428778
Description
-65℃~+175℃ 162Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors