RNC60H2403BSB14
MFR.Part #
RNC60H2403BSB14
JLCPCB Part #
C1466270
Description
-65℃~+175℃ 240kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors