RN65C5972BRSL
MFR.Part #
RN65C5972BRSL
JLCPCB Part #
C1815059
Description
-65℃~+175℃ 500mW 59.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors