RNC60H2373BSRSL201
MFR.Part #
RNC60H2373BSRSL201
JLCPCB Part #
C3449266
Description
-65℃~+175℃ 237kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors