RN60C10R0CRE6
MFR.Part #
RN60C10R0CRE6
JLCPCB Part #
C1782061
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors