RNC60H2342DSRE6
MFR.Part #
RNC60H2342DSRE6
JLCPCB Part #
C3574195
Description
-65℃~+175℃ 23.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors