RNC60H2263FRRE6201
MFR.Part #
RNC60H2263FRRE6201
JLCPCB Part #
C3460142
Description
-65℃~+175℃ 226kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors