RNC60H7502BSRE8
MFR.Part #
RNC60H7502BSRE8
JLCPCB Part #
C6277381
Description
-65℃~+175℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors