RNC60H2083DSRE6
MFR.Part #
RNC60H2083DSRE6
JLCPCB Part #
C1814398
Description
-65℃~+175℃ 208kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors