PTF651K3200BZEK
MFR.Part #
PTF651K3200BZEK
JLCPCB Part #
C3366812
Description
-55℃~+150℃ 1.32kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS