RNC60H2004BSRSL201
MFR.Part #
RNC60H2004BSRSL201
JLCPCB Part #
C3469793
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2MΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors